Gödi SE hírek

2025. június 30., hétfő – 22:03
Június 27-28-án Sukorón, a Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Akadémián került megrendezésre az év legjelentősebb versenye, a regionális Akadémiai versenyrendszer országos döntője, a Magyar Kupa. Az U10-U18 közötti korosztályok versenyére 88 egyesület 1216 versenyzője nevezett, a Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály 31 fővel érkezett a helyszínre. A kajak versenyek eredményeit összesítő éremtáblázaton az 5. helyen végzett a szakosztály (4-3-4).
2025. június 25., szerda – 21:10
Június 21-22-én rendezték meg a Regionális Eszkimó-Indián Játékokat, ahol a Gödi SE kajakosai 3 érmet szereztek. 32 gödi versenyző vett részt a Nőtincsi Szent István tó körül megrendezett versenyen az U10-12-es korosztályban.
2025. június 16., hétfő – 22:03
67. alkalommal rendezték meg a „Veľká cena Komárna” (Komárno Nagydíj) 2 napos kajak-kenu versenyt, ahol ebben az évben Sinkó László (Simi) és Németh István (Putyu) tanítványai is versenybe szálltak. A Vág folyón megrendezett síkvízi regattán nagyszerű küzdelmek zajlottak, szakmai szemmel is értékes tapasztalatokat szereztek az U13-U16 korosztályban induló gödi fiatalok, 6 éremmel fémjelezve a csapat eredményességét.
2025. június 10., kedd – 23:45
2025. június 6-án díjazták a Magyarország jó tanulója, jó sportolója és a Magyarország tehetsége pályázat kiválóságait. Előbbi az általános iskola 5-8. osztályos, utóbbi a 9-13. évfolyamos tanulókra vonatkozó pályázat. Gödről 21 fiatal pályázatát díjazták díszes oklevéllel, ezen belül 11 ifjú kajakos kapta meg a kitüntetést. A Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, a Németh László Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola illetve a Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola tanulói közül kerültek ki a díjazottak.
2025. június 9., hétfő – 11:24
2025. június 7-én rendezték meg a Gyulay Zsolt Regionális Akadémiai Kupát Sukorón, a Kovács Katalin Nemzeti Kajak-Kenu Akadémián. A Gödi SE kajakosai az éremtáblázat 3. helyén végeztek 12 éremmel (5-3-4), ami még a 2024-es teljesítményt is túlszárnyalja.
2025. május 26., hétfő – 23:57
89 egyesület 2110 versenyzője nevezett a május 23-25. között Győrben, a Mosoni Dunán megrendezésre került Maraton Magyar Bajnokságra, ahol a Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály az éremtáblázat 12. helyén végzett 11 éremmel (2-4-5). Az országos szűk elitnek továbbra is tagja a szakosztály, mivel 9 egyesületnek sikerült legalább 10 érmet nyernie.
2025. május 16., péntek – 06:45
Május 6-10. között a Dunavarsányi Olimpiai Edzőtáborban készültek a Gyulay Zsolt Regionális Akadémia kölyök válogatottjai. 2011-es és 2012-es születésű lányok és fiúk tartoznak ebbe a korcsoportba, a Ráckevei Duna szakaszon zajlottak az edzések, napi 2 alkalommal, ami szombaton vízi felmérővel ért véget.
2025. május 8., csütörtök – 18:22
2025-ben a Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály versenyzői, Kramer-Boga Emma és Berencsi Boldizsár kapták a Göd legeredményesebb női és férfi sportolójának járó elismerést, a Kóczán Mór-díjat. A serleget és a díszes oklevelet Göd város polgármestere, Kammerer Zoltán adta át május 1-én, a sportágválasztó majális keretében a Gödi SE sportpályán.
2025. május 5., hétfő – 18:24
Május 3-án rendezték az I. Szobi Kajak-Kenu Maraton, Wichmann Tamás emlékversenyt, ahová 8 egyesület 120 versenyzője nevezett, a gödi kajakosok közül 56 gyermek mérette meg magát ezen az új versenyen.
2025. április 29., kedd – 16:13
35 egyesület több mint 700 versenyzőjével rendezték meg április 26-án a 30. A-Híd Kupát az Újpesti-öbölben, ahol a régiós és budapesti egyesületek versenyzői is mind megmutatják magukat, így ez mindig egy kiemelten erős versenye az évkezdetnek. A Gödi SE Kajak szakosztályából 34 versenyző állt rajthoz.