Eredményeink

2014
XXI. Göd Kupa - 2014/08/30
MK-1 fiú Törpe 2000m
Helyezés Név
4 Szilva Simon
7 Muka Levente
MK-1 fiú Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
1 Sinkó András
11 Járossi Balázs
12 Vasvári Hunor
15 Petri Bence
18 Varsányi Ákos
20 Boldis Áron
21 Pohorelli Márton Áron
MK-1 leány Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
1 Bársony Ottilia
3 Sipos Kincső
6 Kajner Emese
7 Machán Kamilla
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
6 Szabó Bertalan
7 Sinkó András
10 Bankhardt Bendegúz
13 Vékony Gábor
18 Csósza Barnabás
19 Vasvári Hunor
21 Báthory Máté
22 Horák Csaba
23 Tóth Áron
24 Mokos Csongor
25 Tóth Keve
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Bársony Ottilia
3 Sipos Kincső
4 Kajner Emese
7 Nógrádi Sára
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
2 Korompai László
3 Báthory Dániel
5 Velky Donát
7 Mocsáry Gergő
8 Bársony André
11 Zoboki Zoltán
12 Szabó Bertalan
15 Leitner Zéta
16 Kormuth Krisztofer
19 Báthory Máté
20 Schön Mihály
21 Machán Félix
26 Nógrádi Benedek
27 Lipcsei Gábor
28 Varga Ábel
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
4 Pattantyus Anna
5 Horváth Krisztina
6 Gelencsér Rebeka
MK-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
2 Matyus János
4 Korompai László
5 Báthory Dániel
7 Bársony André
8 Kádár Barnabás
10 Velky Donát
12 Mocsáry Gergő
16 Zoboki Zoltán
17 Szilágyi Domán
19 Leitner Zéta
20 Kormuth Krisztofer
21 Sipos István
22 Schön Mihály
23 Machán Félix
MK-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
1 Sinkó Panna
6 Horváth Krisztina
7 Pattantyus Anna
8 Kékesi Eszter
9 Tajti Kata
K-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
4 Matyus János
7 Kádár Barnabás
8 Rózsa Dénes
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
4 Sinkó Panna
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
10 Szabó Nándor
15 Néder Ádám
16 Börzsei Szabolcs
K-1 leány Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
3 Sipos Boglárka
K-1 fiú Serdülő V 2000m
Helyezés Név
4 Lukács István
10 Mocsáry Viktor
11 Seregi Balázs
15 Fidlóczky Vilmos
16 Szabó Nándor
K-1 leány Serdülő V 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
2 Lisoczki Sára
3 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
2 Lukács István
5 Pattantyus Márk
7 Mocsáry Viktor
9 Seregi Balázs
16 Fidlóczky Vilmos
K-1 leány Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
3 Sipos Boglárka
K-1 férfi Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
8 Pattantyus Márk
13 Sándor Olivér
16 Tarján Balázs
K-1 női Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
4 Horváth Hanga
6 Lisoczki Sára
7 Vasvári Lili
8 Sándor Alexandra
Körös Kupa - 2014/07/12
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
4 Báthory Máté
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
1 Korompai László
3 Báthory Dániel
5 Mocsáry Gergő
6 Bankhardt Bendegúz
9 Bársony André
21 Machán Félix
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
1 Matyus János
MK-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
1 Sinkó Panna
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
8 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök IV 1000m
Helyezés Név
2 Sipos Boglárka
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
2 Sipos Boglárka
K-1 fiú Serdülő V 500m
Helyezés Név
2 Mocsáry Viktor
5 Lukács István
5 Fidlóczky Vilmos
7 Seregi Balázs
K-1 fiú Serdülő V 4000m
Helyezés Név
2 Lukács István
4 Mocsáry Viktor
7 Seregi Balázs
9 Fidlóczky Vilmos
K-1 fiú Serdülő V 1000m
Helyezés Név
3 Lukács István
5 Mocsáry Viktor
K-1 leány Serdülő V 1000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
5 Lisoczki Sára
K-1 leány Serdülő V 4000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
K-1 leány Serdülő V 500m
Helyezés Név
9 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő VI 1000m
Helyezés Név
5 Pattantyus Márk
K-1 fiú Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
5 Pattantyus Márk
K-1 fiú Serdülő VI 500m
Helyezés Név
7 Pattantyus Márk
K-1 fiú Ifjúsági VII 4000m
Helyezés Név
5 Sándor Olivér
K-1 fiú Ifjúsági VII 1000m
Helyezés Név
10 Sándor Olivér
K-1 leány Ifjúsági VII 1000m
Helyezés Név
2 Horváth Hanga
K-1 leány Ifjúsági VII 500m
Helyezés Név
3 Horváth Hanga
K-2 leány Serdülő V 500m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
K-2 leány Serdülő V 1000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
5 Vasvári Lili
5 Lisoczki Sára
K-2 leány Serdülő V 4000m
Helyezés Név
2 Vasvári Lili
2 Lisoczki Sára
Vidék Bajnokság - 2014/07/04
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
8 Sinkó András
14 Szabó Bertalan
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
15 Bársony Ottilia
18 Sipos Kincső
24 Kajner Emese
MK-1 vegyes Gyermek I 4x500m váltó
Helyezés Név
2 Kajner Emese
2 Bársony Ottilia
2 Sinkó András
2 Szabó Bertalan
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
1 Korompai László
1 Báthory Dániel
15 Zoboki Zoltán
18 Leitner Zéta
22 Schön Mihály
24 Kulin Péter
MK-1 vegyes Gyermek II 4x500m váltó
Helyezés Név
5 Pattantyus Anna
5 Horváth Krisztina
5 Leitner Zéta
5 Zoboki Zoltán
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
2 Matyus János
MK-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
MK-2 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
9 Báthory Máté
9 Bankhardt Bendegúz
23 Vasvári Hunor
MK-2 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
8 Bársony André
8 Mocsáry Gergő
MK-2 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
11 Horváth Krisztina
11 Pattantyus Anna
MK-4 fiú Gyermek II 4x500m váltó
Helyezés Név
1 Bársony André
1 Korompai László
1 Mocsáry Gergő
1 Báthory Dániel
K-1 férfi Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
21 Szabó Nándor
K-1 női Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
12 Sipos Boglárka
K-1 férfi Serdülő V 4000m
Helyezés Név
1 Lukács István
K-1 férfi Serdülő V 500m
Helyezés Név
4 Mocsáry Viktor
K-1 férfi Serdülő V 1000m
Helyezés Név
4 Lukács István
K-1 női Serdülő V 1000m
Helyezés Név
8 Horváth Csenge
K-1 női Serdülő V 4000m
Helyezés Név
10 Horváth Csenge
K-1 férfi Serdülő VI 1000m
Helyezés Név
8 Pattantyus Márk
K-1 férfi Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
16 Pattantyus Márk
K-1 férfi Serdülő V-VI 3x200m váltó
Helyezés Név
3 Pattantyus Márk
3 Mocsáry Viktor
3 Fidlóczky Vilmos
K-1 női Ifjúsági VII-VIII 500m
Helyezés Név
5 Horváth Hanga
K-2 férfi Serdülő V 4000m
Helyezés Név
13 Seregi Balázs
13 Mocsáry Viktor
K-2 női Serdülő V 4000m
Helyezés Név
4 Lisoczki Sára
4 Vasvári Lili
K-2 női Ifjúsági VII 500m
Helyezés Név
1 Horváth Hanga
1 Farkas Csilla
K-2 női Ifjúsági VII 1000m
Helyezés Név
2 Horváth Hanga
2 Farkas Csilla
K-4 női Serdülő V 1000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
1 Lisoczki Sára
1 Sipos Boglárka
1 Vasvári Lili
Simon Fiala Tibor emlékverseny - 2014/06/28
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
1 Korompai László
4 Báthory Dániel
9 Mocsáry Gergő
K-1 fiú Kölyök IV 1000m
Helyezés Név
8 Szabó Nándor
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
13 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III-IV 4000m
Helyezés Név
7 Sipos Boglárka
K-1 fiú Serdülő V 1000m
Helyezés Név
2 Mocsáry Viktor
4 Mocsáry Viktor
K-1 fiú Serdülő V 500m
Helyezés Név
3 Mocsáry Viktor
9 Seregi Balázs
K-1 leány Serdülő V 1000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
5 Lisoczki Sára
K-1 leány Serdülő V 500m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
K-1 fiú Serdülő VI 1000m
Helyezés Név
2 Pattantyus Márk
4 Pattantyus Márk
K-1 fiú Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
2 Pattantyus Márk
K-1 fiú Serdülő VI 500m
Helyezés Név
5 Pattantyus Márk
K-1 leány Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
7 Lisoczki Sára
K-1 női Ifjúsági VII-VIII 1000m
Helyezés Név
4 Horváth Hanga
K-2 leány Serdülő V 1000m
Helyezés Név
2 Vasvári Lili
2 Sipos Boglárka
K-2 leány Serdülő V 500m
Helyezés Név
7 Vasvári Lili
7 Lisoczki Sára
Országos Diákolimpia Sukoró - 2014/05/31
MK-1 férfi Gyermek I 500m
Helyezés Név
3 Szabó Bertalan
MK-1 férfi Gyermek I 2000m
Helyezés Név
8 Sinkó András
MK-1 férfi Gyermek II 2000m
Helyezés Név
2 Korompai László
11 Velky Donát
MK-1 női Gyermek II 2000m
Helyezés Név
6 Horváth Krisztina
MK-1 férfi Kölyök III 2000m
Helyezés Név
9 Matyus János
MK-1 női Kölyök III 2000m
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
MK-2 férfi Gyermek I 2000m
Helyezés Név
4 Báthory Máté
4 Bankhardt Bendegúz
MK-2 férfi Gyermek II 2000m
Helyezés Név
4 Bársony André
4 Mocsáry Gergő
MK-4 férfi Gyermek I-II 2000m
Helyezés Név
1 Velky Donát
1 Bársony André
1 Mocsáry Gergő
1 Korompai László
K-1 férfi Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
13 Szabó Nándor
K-1 női Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
13 Sipos Boglárka
K-1 férfi Serdülő V 2000m
Helyezés Név
3 Lukács István
8 Mocsáry Viktor
K-1 női Serdülő V 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
13 Lisoczki Sára
K-1 férfi Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
8 Pattantyus Márk
Szabadidős MK-1 férfi Gyermek 0 500m
Helyezés Név
7 Tubak Zalán
9 Vasvári Hunor
10 Petri Bence
Szabadidős MK-1 női Gyermek 0 500m
Helyezés Név
2 Bársony Ottilia
5 Sipos Kincső
Szabadidős MK-1 férfi Gyermek II 500m
Helyezés Név
2 Zoboki Zoltán
4 Schön Mihály
5 Machán Félix
6 Kulin Péter
6 Helmes Mátyás
Szabadidős MK-1 férfi Kölyök III 500m
Helyezés Név
5 Sipos István
6 Szilágyi Domán
Szabadidős MK-2 férfi Gyermek II 500m
Helyezés Név
3 Leitner Zéta
Szabadidős MK-2 férfi Kölyök III-IV 500m
Helyezés Név
2 Nuszpl Botond
2 Kormuth Krisztofer
4 Sipos István
4 Tóth Gábor
Szabadidős MK-2 női Kölyök III-IV 500m
Helyezés Név
4 Tajti Kata
4 Kékesi Eszter
Szabadidős K-1 férfi Serdülő V 500m
Helyezés Név
1 Gere Márk
Szabadidős K-1 férfi Ifjúsági VII 500m
Helyezés Név
5 Sándor Olivér
Szabadidős K-1 női Ifjúsági VII 500m
Helyezés Név
1 Horváth Hanga
Szabadidős K-2 női Ifjúsági VII-VIII 2000m
Helyezés Név
1 Farkas Csilla
1 Horváth Hanga
Szabadidős C-8 vegyes Gyermek I-II 500m
Helyezés Név
1 Tubak Zalán
1 Zoboki Zoltán
1 Petri Bence
1 Rácz András
1 Machán Félix
1 Leitner Zéta
1 Sipos Kincső
1 Bársony Ottilia
2 Rózsa Dénes
2 Néder Ádám
2 Helmes Mátyás
2 Kádár Barnabás
2 Szilágyi Domán
2 Sipos István
2 Gönczöl Laura
2 Opavszky Réka
3 Kulin Péter
3 Járossi Balázs
3 Lipcsei Gábor
3 Szabó Bertalan
3 Schön Mihály
3 Horák Csaba
3 Varga Ábel
3 Hattyasi Kristóf
4 Kajner Emese
4 Crisztescu Anna
4 Burda Dániel
4 Debrei Mór
4 Csósza Barnabás
4 Vékony Gábor
4 Vasvári Hunor
4 Mokos Csongor
Graboplast Maraton OB - 2014/05/17
MK-1 férfi Gyermek I 5km
Helyezés Név
7 Sinkó András
MK-1 férfi Gyermek II 5km
Helyezés Név
10 Bársony André
11 Mocsáry Gergő
MK-1 női Gyermek II 5km
Helyezés Név
20 Horváth Krisztina
MK-1 férfi Kölyök III 10km
Helyezés Név
3 Matyus János
MK-1 női Kölyök III 10km
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
MK-2 férfi Gyermek I 5km
Helyezés Név
5 Báthory Máté
5 Bankhardt Bendegúz
MK-2 férfi Gyermek II 5km
Helyezés Név
1 Velky Donát
1 Korompai László
K-1 férfi Kölyök IV 10km
Helyezés Név
23 Szabó Nándor
K-1 férfi Serdülő V 15km
Helyezés Név
1 Lukács István
16 Mocsáry Viktor
23 Fidlóczky Vilmos
K-1 női Serdülő V 15km
Helyezés Név
6 Horváth Csenge
K-1 férfi Serdülő VI 15km
Helyezés Név
18 Pattantyus Márk
K-2 női Serdülő V 15km
Helyezés Név
6 Lisoczki Sára
6 Vasvári Lili
XIII. Vízitúra Kupa 1. forduló - 2014/05/17
TK-2 vegyes - 30km
Helyezés Név
1 Nagy Fanni
1 Nagy Árpád
TC-3 férfi Senior 10km
Helyezés Név
3 Olasz Nándor
3 Oláh Gábor dr.
3 Barazutti László
Évadnyitó Maraton Tolna (Vízmű Kupa) - 2014/05/04
MK-1 fiú Gyermek I 4000m
Helyezés Név
13 Sinkó András
MK-1 fiú Gyermek II 4000m
Helyezés Név
1 Korompai László
8 Mocsáry Gergő
12 Bársony André
MK-1 leány Gyermek II 4000m
Helyezés Név
8 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
3 Matyus János
MK-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
1 Sinkó Panna
MK-2 fiú Gyermek I 4000m
Helyezés Név
2 Báthory Máté
2 Bankhardt Bendegúz
MK-2 fiú Gyermek II 4000m
Helyezés Név
3 Mocsáry Gergő
3 Bársony André
MK-2 leány Kölyök III-IV 4000m
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
2 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
10 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
2 Sipos Boglárka
K-1 fiú Serdülő V-VI 4000m
Helyezés Név
2 Lukács István
14 Pattantyus Márk
17 Mocsáry Viktor
19 Seregi Balázs
26 Fidlóczky Vilmos
K-1 leány Serdülő V-VI 4000m
Helyezés Név
5 Horváth Csenge
10 Lisoczki Sára
13 Vasvári Lili
K-1 női Ifjúsági VII 4000m
Helyezés Név
7 Horváth Hanga
K-2 fiú Serdülő V-VI 4000m
Helyezés Név
5 Lukács István
5 Pattantyus Márk
11 Mocsáry Viktor
11 Fidlóczky Vilmos
2013
Keretfeltöltő - 2013/10/05
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
13 Matyus János
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
4 Sinkó Panna
MK-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
7 Szabó Nándor
MK-2 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
1 Velky Donát
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
5 Sipos Boglárka
Népszerűsítő Maraton, Budapest UTE - 2013/09/28
MK-1 fiú Gyermek I 6km
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
4 Mocsáry Gergő
12 Bársony André
MK-1 leány Gyermek I 6km
Helyezés Név
5 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 6km
Helyezés Név
4 Matyus János
MK-1 leány Gyermek II 6km
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
MK-1 fiú Kölyök III 6km
Helyezés Név
2 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 6km
Helyezés Név
2 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 6km
Helyezés Név
1 Lukács István
4 Mocsáry Viktor
K-1 leány Kölyök IV 6km
Helyezés Név
2 Horváth Csenge
10 Lisoczki Sára
12 Vasvári Lili
K-1 leány Serdülő V-VI 6km
Helyezés Név
3 Horváth Hanga
Kajak Duatlon, Kaposvár - 2013/09/14
MK-1 fiú Gyermek 0 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
5 Báthory Máté
MK-1 fiú Gyermek I 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
2 Korompai László
7 Mocsáry Gergő
MK-1 leány Gyermek I 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
3 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
2 Matyus János
MK-1 leány Gyermek II 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
2 Sinkó Panna
MK-1 fiú Kölyök III 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
1 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
1 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
1 Lukács István
5 Mocsáry Viktor
13 Fidlóczky Vilmos
17 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök IV 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
4 Lisoczki Sára
5 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő V-VI 1000m+900m futás+1000m
Helyezés Név
6 Pattantyus Márk
12 Sándor Olivér
21 Hubay Zsombor
XX. Göd Kupa - 2013/08/31
MK-1 fiú Törpe 2000m
Helyezés Név
1 Sinkó András
9 Sajgó Ádám
11 Tubak Zalán
MK-1 leány Törpe 2000m
Helyezés Név
2 Bársony Otília
4 Kajner Emese
5 Sipos Kincső
MK-1 fiú Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
2 Bankhardt Bendegúz
6 Szabó Bertalan
13 White Márko
21 Burda Dániel
MK-1 leány Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
6 Nagy Csilla
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Velky Donát
3 Mocsáry Gergő
9 Bársony André
13 Kormuth Krisztofer
14 Nagy Benedek
17 Machán Félix
19 Huszti Benedek
21 Schön Mihály
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Horváth Krisztina
8 Pattantyus Anna
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
6 Velky Donát
9 Matyus János
15 Sipos István
18 Tóth Gábor
19 Till Benedek
21 Rózsa Dénes
22 Szilágyi Domán
99 Nagy Gábor
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
4 Sinkó Panna
7 Horváth Krisztina
13 Tajti Kata
99 Kékesi Eszter
MK-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
6 Szabó Nándor
8 Matyus János
15 Hubay Csongor
17 Néder Ádám
MK-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
3 Sinkó Panna
4 Sipos Boglárka
11 Nagy Fanni
K-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
4 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
1 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
2 Lukács István
4 Mocsáry Viktor
7 Fidlóczky Vilmos
9 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
6 Lisoczki Sára
7 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő V 2000m
Helyezés Név
5 Lukács István
7 Mocsáry Viktor
8 Pattantyus Márk
9 Fidlóczky Vilmos
13 Seregi Balázs
K-1 leány Serdülő V 2000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
8 Lisoczki Sára
9 Vasvári Lili
10 Sipos Réka
K-1 fiú Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
10 Hubay Zsombor
11 Sándor Olivér
23 Tarján Balázs
K-1 leány Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
4 Horváth Hanga
K-1 férfi Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
18 Vass Péter
K-1 női Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
6 Farkas Lilla
8 Farkas Csilla
9 Ács Enikő
10 Török-Kondri Vanessa
Dunakanyar Kupa, Nagymaros - 2013/08/19
MK-1 fiú Törpe 1000m
Helyezés Név
1 Sinkó András
MK-1 leány Törpe 1000m
Helyezés Név
2 Sipos Kincső
MK-1 fiú Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
2 Báthory Máté
3 Bankhardt Bendegúz
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Báthory Dániel
4 Mocsáry Gergő
6 Bársony André
8 Velky Donát
9 Kormuth Krisztofer
13 Machán Félix
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
14 Sipos István
17 Till Benedek
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
3 Sinkó Panna
13 Tajti Kata
14 Kékesi Eszter
MK-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
5 Szabó Nándor
7 Matyus János
10 Hubay Csongor
MK-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
2 Sipos Boglárka
3 Sinkó Panna
K-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
5 Hubay Csongor
6 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
1 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
4 Mocsáry Viktor
6 Fidlóczky Vilmos
9 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
4 Lisoczki Sára
8 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő V 2000m
Helyezés Név
7 Pattantyus Márk
K-1 leány Serdülő V 2000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
9 Lisoczki Sára
10 Sipos Réka
11 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
6 Sándor Olivér
10 Hubay Zsombor
K-1 leány Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
3 Horváth Hanga
K-1 férfi Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
10 Hubay Zsombor
K-1 női Ifjúsági VII 2000m
Helyezés Név
3 Ács Enikő
4 Horváth Hanga
Veröce Kupa - 2013/08/17
MK-1 fiú Törpe 1000m
Helyezés Név
1 Sinkó András
MK-1 leány Törpe 1000m
Helyezés Név
2 Sipos Kincső
MK-1 fiú Gyermek 0 2000m
Helyezés Név
3 Báthory Máté
4 Bankhardt Bendegúz
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
3 Báthory Dániel
4 Velky Donát
5 Mocsáry Gergő
7 Bársony André
10 Báthory Máté
11 Kormuth Krisztofer
13 Machán Félix
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
2 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
6 Matyus János
9 Sipos István
12 Till Benedek
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
4 Sinkó Panna
7 Kékesi Eszter
8 Tajti Kata
MK-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
1 Szabó Nándor
2 Hubay Csongor
MK-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
3 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök III 2000m
Helyezés Név
8 Szabó Nándor
10 Hubay Csongor
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
1 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
1 Lukács István
4 Mocsáry Viktor
5 Seregi Balázs
9 Fidlóczky Vilmos
K-1 leány Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Csenge
3 Lisoczki Sára
4 Vasvári Lili
K-1 fiú Serdülő V 2000m
Helyezés Név
5 Pattantyus Márk
K-1 leány Serdülő V 2000m
Helyezés Név
4 Sipos Réka
K-1 fiú Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
5 Hubay Zsombor
7 Sándor Olivér
K-1 leány Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
3 Horváth Hanga
K-1 női Ifjúsági VII-VIII 2000m
Helyezés Név
3 Ács Enikő
I. Tisza-tó Kupa - 2013/08/10
TK-1 női max. 50 30km
Helyezés Név
1 Ács Enikő
TK-2 vegyes - 30km
Helyezés Név
3 Nagy Fanni
3 Nagy Árpád
Országos Bajnokság, Sukoro - 2013/08/02
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
3 Korompai László
4 Velky Donát
6 Báthory Dániel
6 Báthory Máté
15 Mocsáry Gergő
19 Bársony André
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
21 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek I 4x500m váltó
Helyezés Név
1 Korompai László
1 Báthory Dániel
1 Mocsáry Gergő
1 Velky Donát
MK-1 fiú Gyermek I 2000m csapat
Helyezés Név
1 Korompai László
1 Báthory Dániel
1 Velky Donát
3 Báthory Máté
3 Mocsáry Gergő
3 Bársony André
MK-1 vegyes Gyermek I-II 4x500m váltó
Helyezés Név
2 Sinkó Panna Krisztina
2 Horváth Krisztina
2 Matyus János
2 Sipos István
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
10 Matyus János
13 Sipos István
20 Rózsa Dénes
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
11 Sinkó Panna Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 2000m csapat
Helyezés Név
3 Rózsa Dénes
3 Sipos István
3 Matyus János
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
8 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
5 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 1000m
Helyezés Név
3 Lukács István
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
2 Seregi Balázs
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
6 Lukács István
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
13 Horváth Csenge
K-1 fiú Kölyök IV 3x200m váltó
Helyezés Név
3 Fidlóczky Vilmos
3 Mocsáry Viktor
3 Lukács István
K-1 leány Kölyök IV 3x200m váltó
Helyezés Név
6 Vasvári Lili
6 Horváth Csenge
6 Lisoczki Sára
K-1 fiú Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
18 Hubay Zsombor
K-1 fiú Serdülő V-VI 2000m
Helyezés Név
1 Pattantyus Márk
K-1 leány Serdülő V-VI 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Hanga
5 Sipos Réka Katalin
K-1 fiú Serdülő V-VI 3x200m váltó
Helyezés Név
5 Hubay Zsombor
5 Sándor Olivér
5 Pattantyus Márk
K-1 fiú Serdülő V-VI 2000+200m (200m)
Helyezés Név
7 Sándor Olivér
9 Hubay Zsombor
K-1 fiú Serdülő V-VI 2000+200m (2000m)
Helyezés Név
26 Hubay Zsombor
38 Sándor Olivér
K-2 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
11 Mocsáry Viktor
11 Fidlóczky Vilmos
K-2 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
7 Lisoczki Sára
7 Vasvári Lili
K-4 leány Kölyök III-IV 1000m
Helyezés Név
2 Gelencsér Liliána (Tiszafüredi KKSE)
2 Angyal Petra (Tiszafüredi KKSE)
2 Horváth Csenge
2 Sipos Boglárka
III. Hét Sziget Maraton, Kiskunlacháza - 2013/07/20
K-1 női Felnőtt 30km
Helyezés Név
1 Ács Enikő
TK-2 vegyes - 30km
Helyezés Név
3 Nagy Fanni
3 Nagy Árpád
TC-3 férfi Senior 30km
Helyezés Név
3 László Csaba
3 Barta Iván
3 Barazutti László
Körös Kupa, Szarvas - 2013/07/20
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
2 Velky Donát
4 Mocsáry Gergő
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
8 Matyus János
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
6 Szabó Nándor
MK-2 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
2 Horváth Krisztina
2 Sinkó Panna Krisztina
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
1 Lukács István
18 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
K-1 leány Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
5 Horváth Hanga
K-1 női Ifjúsági VII 4000m
Helyezés Név
2 Farkas Csilla
K-2 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
1 Mocsáry Viktor
1 Fidlóczky Vilmos
Szigetszentmiklósi Maraton - 2013/07/06
TC-3 férfi Senior 27km
Helyezés Név
4 László Csaba
4 Barta Iván
4 Barazutti László
Vidék Bajnokság, Szeged - 2013/07/05
MK-1 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
1 Velky Donát
2 Báthory Dániel
2 Korompai László
5 Mocsáry Gergő
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
8 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek I 4x500m váltó
Helyezés Név
1 Mocsáry Gergő
1 Báthory Dániel
1 Korompai László
1 Velky Donát
MK-1 fiú Gyermek II 2000m
Helyezés Név
7 Matyus János
MK-1 leány Gyermek II 2000m
Helyezés Név
3 Sinkó Panna Krisztina
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
8 Szabó Nándor
K-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
6 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 1000m
Helyezés Név
3 Lukács István
K-1 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
1 Seregi Balázs
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
4 Lukács István
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
8 Horváth Csenge
K-1 fiú Kölyök IV 3x200m váltó
Helyezés Név
1 Lukács István
1 Fidlóczky Vilmos
1 Mocsáry Viktor
K-1 fiú Serdülő V 2000m
Helyezés Név
2 Pattantyus Márk
K-1 női Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
1 Horváth Hanga
K-1 fiú Serdülő VI 4000m
Helyezés Név
14 Hubay Zsombor
25 Sándor Olivér
K-1 női Ifjúsági VII 1000m
Helyezés Név
7 Farkas Csilla
K-1 női Ifjúsági VIII 1000m
Helyezés Név
7 Farkas Csilla
K-2 leány Kölyök IV 1000m
Helyezés Név
5 Horváth Csenge
5 Sipos Boglárka
K-2 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
10 Mocsáry Viktor
10 Fidlóczky Vilmos
K-2 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
4 Vasvári Lili
4 Lisoczki Sára
I. Hajdúnánási Vízválasztó - 2013/06/30
MK-1 fiú Gyermek 0- 600m
Helyezés Név
2 Sinkó András
MK-1 fiú Gyermek 0 600m
Helyezés Név
4 Bársony André
13 Nagy Bence
MK-1 fiú Gyermek I 600m
Helyezés Név
1 Báthory Máté
MK-1 fiú Gyermek II 600m
Helyezés Név
3 Sipos István
6 Rózsa Dénes
III. RábaLapátolás, Csákánydoroszló - 2013/06/22
TK-2 vegyes - 24km
Helyezés Név
1 Nagy Fanni
1 Nagy Árpád
Országos Diákolimpia, Sukoró - 2013/06/01
MK-2 fiú Gyermek I 2000m
Helyezés Név
1 Velky Donát
3 Korompai László
1 Báthory Dániel
3 Mocsáry Gergő
Szabadidős K-2 női Ifjúsági VIII 500m
Helyezés Név
1 Ács Enikő
1 Wiesner Vivien
Szabadidős MK-1 leány Gyermek II 500m
Helyezés Név
1 Sinkó Panna Krisztina
6 Tajti Kata
Szabadidős MK-1 fiú Gyermek I 500m
Helyezés Név
2 Bársony André
4 Bankhardt Bendegúz
3 Báthory Máté
Szabadidős K-1 fiú Kölyök III 500m
Helyezés Név
3 Hubay Csongor
Szabadidős K-1 leány Kölyök IV 500m
Helyezés Név
3 Lisoczki Sára
8 Vasvári Lili
Szabadidős K-1 leány Serdülő VI 500m
Helyezés Név
3 Horváth Hanga
Szabadidős MK-1 fiú Kölyök III 500m
Helyezés Név
3 Szabó Nándor
9 Néder Ádám
Szabadidős MK-1 fiú Gyermek II 500m
Helyezés Név
4 Sipos István
1 Matyus János
6 Rózsa Dénes
MK-4 fiú Gyermek I-II 2000m
Helyezés Név
7 Velky Donát
7 Korompai László
7 Báthory Dániel
7 Mocsáry Gergő
K-2 fiú Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
9 Mocsáry Viktor
9 Fidlóczky Vilmos
MK-1 leány Gyermek I 2000m
Helyezés Név
10 Horváth Krisztina
K-1 leány Kölyök IV 2000m
Helyezés Név
14 Horváth Csenge
Szabadidős K-1 női Ifjúsági VII-VIII 500m
Helyezés Név
2 Ács Enikő
Szabadidős K-1 fiú Kölyök IV 500m
Helyezés Név
3 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök III 2000m
Helyezés Név
6 Sipos Boglárka
K-1 fiú Serdülő VI 2000m
Helyezés Név
16 Hubay Zsombor
Maraton Magyar Bajnokság, Győr - 2013/05/19
MK-1 fiú Gyermek I 5km
Helyezés Név
2 Velky Donát
MK-1 leány Gyermek I 5km
Helyezés Név
18 Horváth Krisztina
MK-2 fiú Gyermek I 5km
Helyezés Név
2 Mocsáry Gergő
2 Korompai László
K-1 leány Kölyök III 10km
Helyezés Név
4 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 10km
Helyezés Név
1 Lukács István
12 Fidlóczky Vilmos
13 Mocsáry Viktor
K-1 leány Kölyök IV 10km
Helyezés Név
12 Horváth Csenge
K-1 fiú Serdülő VI 15km
Helyezés Név
21 Hubay Zsombor
K-1 leány Ifjúsági VII 17km
Helyezés Név
16 Farkas Csilla
Évadnyitó Maraton, Tolna - 2013/05/04
MK-1 fiú Gyermek I 4000m
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
2 Velky Donát
10 Korompai László
13 Mocsáry Gergő
MK-1 leány Gyermek I 4000m
Helyezés Név
5 Horváth Krisztina
MK-1 fiú Gyermek II 4000m
Helyezés Név
9 Matyus János
MK-1 leány Gyermek II 4000m
Helyezés Név
8 Sinkó Panna Krisztina
MK-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
7 Szabó Nándor
MK-2 fiú Gyermek I 4000m
Helyezés Név
1 Báthory Dániel
1 Velky Donát
3 Mocsáry Gergő
3 Korompai László
K-1 fiú Kölyök III 4000m
Helyezés Név
4 Hubay Csongor
K-1 leány Kölyök III 4000m
Helyezés Név
3 Sipos Boglárka
K-1 fiú Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
1 Lukács István
8 Mocsáry Viktor
12 Fidlóczky Vilmos
16 Seregi Balázs
K-1 leány Kölyök IV 4000m
Helyezés Név
3 Horváth Csenge
K-1 fiú Serdülő V-VI 4000m
Helyezés Név
10 Hubay Zsombor
K-1 leány Serdülő V-VI 4000m
Helyezés Név
9 Horváth Hanga
K-1 leány Ifjúsági VII-VIII 4000m
Helyezés Név
6 Farkas Csilla
K-1 női U23 4000m
Helyezés Név
2 Farkas Lilla