A gödi kajakosok duatlonban is jók!

Az első szeptemberi szombaton hét szakosztály részvételével rendezték Kaposváron a Vígh Sándor Emlékversenyt, ahol a Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztálya 19 fős különítménnyel versenyzett - kajakban és futásban. A gödi kajakosok duatlonban is jók: az első három hely valamelyikét tízen érték el, éremmel 17-en zártak.

Az őszi duatlonról Sinkó László edző adott értékelést.

"Nagyon eredményes és hangulatos duatlonversenyen vagyunk túl. Az időjárás megkegyelmezett a résztvevőknek, az előre beharangozott nagy szél és eső szerencsére elkerült minket, így mindenki ideális körülmények között tudott küzdeni a helyezésekért. A fordulatos versenyen 1 km evezés, 900 méter futás, majd ismét 1 km evezés volt a feladat, amely során komoly presztízscsaták is voltak. Ahol indult gödi versenyző, ott sikerült érmet is szereznünk, több számban is gödi futamgyőzelem született. A verseny után csapatunk Igal felé vette az irányt, ahol a gyógyfürdőben tudtak a fiatalok egyet lazítani, csúszdázni.

Köszönjük a szervező kaposvári csapatnak a vendéglátást, illetve a szülőknek a logisztikában nyújtott segítséget!"